Namai

Elektriniai gyvatukai – ką siūlo gamintojai?

gyvatukasRankšluosčių džiovintuvai šildo aplinką, leidžia greitai išdžiovinti rankšluosčius ir mėgautis jaukiu jų švelnumu. Šiuo metu itin populiarūs elektriniai gyvatukai sulaukia vis daugiau pirkėjų dėmesio. Auganti paklausa didina ir pasiūlą, todėl išsirinkti iš plataus gyvatukų asortimento – kaip niekada lengva. Tiesa, kad sprendimu nereikėtų gailėtis ateityje, verta iš anksto įvertinti elektrinių rankšluosčių džiovintuvų asortimentą.

 

Rankšluosčių džiovintuvų tipai

Rankšluosčių džiovintuvai skirstomi į atskiras kategorijas pagal šilumos sukūrimo būdą. Šiuo atveju išskiriami į šildymo sistemą jungiami gyvatukai, elektriniai ir kombinuoti gyvatukai.

GYVATUKAI, JUNGIAMI Į ŠILDYMO SISTEMĄ. Tai ilgus metus gyvavę ir vis dar populiarūs vandens gyvatukai, jungiami prie centralizuotos arba individualios šildymo sistemos. Nepriklausomai nuo metų laiko, šie gyvatukai bus visuomet karšti, tačiau tai gali būti nepatogu vasaros metu.

ELEKTRINIAI GYVATUKAI. Šie gyvatukai jungiami į elektros lizdą, todėl juos galima naudoti net ir tuomet, kai nėra karšto vandens. Svarbiausias šių gyvatukų privalumas – patraukli jų kaina ir gana plačios dizaino galimybės, gana lengvas pritaikymas įvairiuose būstuose. Kaip trūkumas paprastai minimi papildomi elektros kaštai.

KOMBINUOTI GYVATUKAI. Kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai prisitaiko prie permainingų orų. Paprastai žiemos metu jie prijungiami prie šildymo sistemos, o vasarą įjungiami, naudojant elektrą. Iš kitos pusės, tai yra brangiausias ir sudėtingiausiai montuojamas sprendimas.

 

Elektrinių gyvatukų pasirinkimo galimybės

Elektriniai gyvatukai paprastai būna plieniniai ir viduje turi kaitinimo kabelį. Dažniausiai jie komplektuojami kartu su laidu bei įjungimo / išjungimo moduliu. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, puikiai tinkantis visų tipų namams, gana lengvai sumontuojami ir nebrangūs.

Elektriniai gyvatukai gali būti naudojami ir kombinuotam pajungimui. Šiuo atveju rankšluosčių džiovintuvą reikėtų pripildyti šildymo sistemoms tinkamu skysčiu ir kaitinimo elementą su valdikliu įstatyti vienoje iš numatytų išėjimo angų. Šis sprendimas puikiai tiks žmonėms, vertinantiems universalumą.

Piklausomai nuo individualaus būsto išplanavimo ir vonios kambario interjerui keliamų reikalavimų, gyvatuko pajungimas į elektros lizdą gali būti tiek virštinkinis, tiek potinkinis, tačiau reikėtų nepamiršti, kad pastaruoju atveju įvadai ir laidai turi būti paruošiami dar prieš pradedant vonios kambario dekorą, pvz., prieš plytelių klijavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *